501 180 051 biuro@meble-plan.pl

Form Us With Love

Form Us With Love to międzynarodowe studio projektowe założone w 2005 roku. Już w momencie powstawania koncepcji, zespół pasjonował się wzornictwem i jego demokratycznym potencjałem wierząc, że wszyscy mają prawo do designu, który ma znaczenie.

Proces łączący tradycyjną działalność twórczą z efektywną strategią zastosowania to centrum ich zainteresowania, natomiast głównym zamierzeniem jest ewoluowanie wraz z wymaganiami poszczególnych projektów, ich pozycją na rynku i ciągle zmieniającymi się realnymi potrzebami ich odbiorców.  Produkty zaprojektowane przez FUWL—od zegarków przez lampy po meble—otrzymały szereg prestiżowych nagród takich jak the iF Product Design Award and Young Swedish Design Award.

Obecnie działalność Form Us With Love skupia się na trzech obszarach: Doradztwo—zaangażowanie w powstawanie produktów, kolekcji, współpraca z klientami z całego świata, Przedsięwzięcia—zdyscyplinowane i holistyczne podejście do wprowadzania i budowania marki, Obywatelskość—przekazywanie wiedzy i dzielenie się doświadczeniami, co przyczynia się do szerszego postrzegania designu.